Lotnisko Rzeszów Jasionka

Szukasz sposobu na szybkie i wygodne poruszanie się po całym mieście? Skorzystaj z oferty jaką proponuje Ci nasza wypożyczalnia aut! Swoje punkty odbioru mamy w takich miejscach jak lotnisko Rzeszów Jasionka czy centrum miasta. Dzięki temu możesz odebrać i oddać wynajęte auto, tam gdzie ci wygodnie.

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Lotnisko Rzeszów JasionkaLotnisko Rzeszów Jasionka jest oddalone od centrum miasta o około 10 kilometrów. Zostało usytuowane tuż obok drogi krajowej prowadzącej z Rzeszowa do Radomia oraz do Lublina. Ciekawym faktem jest to, że lotnisko Jasionka posiada najdłuższy pas startowy w kraju, a jego położenia sprawia, że warunki atmosferyczne są bardzo dobre i loty rzadko są odwołane z powodu mgły czy intensywnych opadów.

Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych na lotnisku Rzeszów Jasionka to miejsce w którym podróżni mogą szybko i wygodnie wynająć wybrane auto i szybko oraz wygodnie dojechać do centrum miasta. Posiadamy szeroką flotę samochodów, które pochodzą z różnych klas i mają różne wyposażenie. Dzięki temu każdy zainteresowany naszą ofertą może znaleźć auto jakie go interesuje, bez względu na to jakim budżetem dysponuje.

Dojazd do centrum miasta jest szybki i łatwy. Kursują na tej trasie dwie linie komunikacji miejskiej – 51 oraz 53. Autobusy odjeżdżają z przystanku dworca PKP i PKS. Na lotnisko kursuje także specjalna, żółta linia autobusowa. Jeżeli jednak chcesz szybko i wygodnie dojechać na lotnisko, to rozwiązanie jakim jest wynajem aut w Rzeszowie to oferta idealna dla Ciebie. Nasza wypożyczalnia może zaoferować Klientom zarówno małe i zwrotne samochody typu hatchback, jak i eleganckie sedany czy rodzinne minivany. Dzięki temu każdy znajdzie u nas to, czego szuka.

Z lotniska Rzeszów Jasionka można obecnie dostać się bezpośrednio do takich miast jak Londyn, Bristol, Frankfurt, Dublin, Oslo, Warszawa. Sezonowo loty odbywają się także do popularnych turystycznie krajów, takich jak Grecja, Włochy czy Hiszpania. Połączenia te zapewniają linie lotnicze PLL Lot, Lufthansa oraz Ryanair. Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest wynajem samochodów osobowych na lotnisku Rzeszów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.