Auto z OC w Rzeszowie

Skorzystaj z oferty jaką jest auto z OC w Rzeszowie i ciesz się szybkim i wygodnym dojazdem do pracy. Samochód zastępczy może zostać wynajęty na cały czas trwania naprawy twojego pojazdu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni samochodów.

Auto z OC w Rzeszowie

Auto z OC w RzeszowieJeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny czy znajomych miał wypadek i nie był sprawcą tego wypadku, bądź kolizji drogowej to może się ubiegać o wynajem samochodu z oc sprawcy. Jak dokładnie wygląda taka sytuacja? Otóż auto zastępcze z oc sprawcy czy też z polisy oc sprawcy to nic innego, jak opłacenie wypożyczenia samochodu dla Ciebie przez firmę ubezpieczeniową, w której wykupioną polisę miał sprawca wypadku. Dlaczego Tobie należy się zastępczy samochód? Jest to spowodowane faktem, iż w dzisiejszych czasach samochód jest już nie traktowany jak dobro luksusowe, jak to miało miejsce kiedyś, ale teraz jest to już normalne narzędzie pomagające w codziennym życiu. Samochód jest niemalże w każdym domu, w każdej rodzinie, a w niektórych miejscowościach już ciężko spotkać osobę, która nie posiada własnego samochodu.

Tak więc, jeżeli ktoś spowodował wypadek, to jego polisa oc musi obejmować fakt, iż poszkodowany będzie chciał wynająć samochód, aby móc nim nadal spełniać codzienne obowiązki, jak dojazd i powrót z pracy, robienie zakupów czy zawożenie dzieci do szkoły i z powrotem. Jednak przechodząc do rzeczy. W jaki sposób można postarać się o samochód z polisy oc sprawcy? Po wypadku, gdy samochód nie nadaje się do jazdy, należy udać się do jakiejkolwiek wypożyczalni samochodów i wybrać odpowiedni samochód. Odpowiedni, czyli samochód który jest podobnej klasy, jak Twój uszkodzony samochód oraz o podobnej wartości, jaką przedstawia Twój zniszczony chwilowo samochód. Następnie należy zapłacić za usługę i można autem odjechać. Kolejnym punktem jest złożenie wniosku do firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku, aby wypłacił pieniądze za ubezpieczenie samochodu. Firma powinna się zgodzić, jeżeli został wypożyczony samochód podobny do Twojego. Należy także pamiętać, że aby liczyć na wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy, to okres wynajmu auta musi to być czas od kolizji czy wypadku do czasu naprawy samochodu i nie dłużej, ponieważ firma ubezpieczeniowa nie będzie płacić za wynajem samochodu, gdy Twoje auto będzie już sprawne i gotowe do jazdy.  Skorzystaj z oferty jaką jest auto z OC w Rzeszowie. Zapraszamy do skorzystania z oferty jaką jest wynajem auta w Rzeszowie.